Offering you a complete choice of products which include two spindle drillng cum tapping head.
₹ 25000 / Unit Get Latest Price
| Material | Mild Steel |
| Working Stroke(mm) | 100 |
| Functions | Tapping |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Voltage | 220 V |
| Number Of Shafts | 2 |
| Hole Diameter | 20 mm |
| Drilling Capacity | 10 mm |
Jatinder Singh (CEO)
Starr Engineering
15070, Street No. 1, Guru Arjun Dev Nagar, Dholewal
Ludhiana - 141003, Punjab, India